Wielka Mała Paczka

. .
Dziś po powrocie do domku zastałam Paczkę. Paczka była Mała gabarytowo, za to jej zawartość była Wielka. I nie chodzi tu tylko o zawartość materialną, ale i ilość przyjaznych impulsów, które się w niej zmieściły:).
W paczce była lalka, ale dziś jej nie zobaczycie.

Pokażę wam za to jakie śliczności włożyła do tej paczki Violla, od której tęże lalę nabyłam.


Violla przygotowała dla Gi kilka kompletów lalkowej biżuterii. Giannie, która uwielbia odważne połączenia kolorystyczne najbardziej spodobał się ten pomarańczowo zielony. Gianna ma przebite uszy, ale dziurki mają przeszło 2 mm śrenicy, przez co trzeba solidnych kołków coby je zatkać. Na szczęście kolczyki od Violli są haczykowate dzięki czemu można je powiesić na firmowych kolczykach Gi.


Oprócz tego w paczuszce były też dwa sznury drewnianych korali. Jedne z nich możecie zobaczyć na powyższym zdjęciu. Drugie na pewno będziecie mieli jeszcze okazję zobaczyć:)

Oprócz tego Gi dostała jeszcze komplet czerwone korale i bransoletka. Ale Oksana zarekwirowała korale  - w końcu ludowy strój ukraiński bez czerwonych korali jest jak żołnierz bez karabinu.


W paczce był jeszcze bukiet róż. Dla Gi. Zgadnijcie od kogo?

A na koniec jeszcze bonusik. Oto króliczkowy papuć, który należy do mojej nowej lokatorki. 
Ale o tym następnym razem:)


4 komentarze: Podziel się swoim zdaniem:

 1. Ha! "Papucia" znam ;) należy do pewnej uroczej "Paskudy"
  Prezenty urocze a z uszami można sobie poradzić z użyciem silikonowych zabebpieczeń do kolczyków-wkrętów

  OdpowiedzUsuń
 2. ajaj, a mam takie zatyczki:((( ...ale ciała dałam - nie pomyślałam, że Gi ma już uszka przebite;) - bo ja jakoś inaczej te kolczyki na Igorze mierzyłam- widzę, że za dłuuugie są zdecydowanie jako prawdziwe kolczyki ;) - ale już mam na to pomysł:)...a wiesz, że jak robiłam czerwone korale to myślałam o Twojej Ukraince ;) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow!!! Jakie świetna biżuteria, a ten bukiecik rewelacja ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello from Spain: I love the bouquets and jewelry she wears ... Keep in touch

  OdpowiedzUsuń

Zostaw swoją opinię