Konkurs Świąteczno-Noworoczny - WYGRAJ LALKOWY KALENDARZ

. .
Niecierpliwcom mogę obiecać, że kolejny wpis zostanie poświęcony wykrojowi monsterkowemu, jednak dziś musiałam się zwami podzielić świeżynką prosto z drukarni.

Uroczyście mam zaszczyt przedstawić :


Jest to wspólne dzieło kilku osób z DollsForum, któremu nadałam ostateczny kształt. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzieli udział w tym projekcie. Dzięki wam była to sama przyjemność:)

Mowa tu także o osobach, które udostępniły nam zdjęcia - nie zależnie od tego, czy zostały użyte czy nie. Gdyby to było możliwe - uwierzcie mi, że z chęcią umieściłabym je wszystkie:)

Aby uczcić to wyjątkowe wydarzenie, jakim jest wydanie pierwszego forumowego kalendarza chciałabym zaproponować wam  konkurs fotograficzny, w którym nagrodą będzie 1 egzemplarz forumowego kalendarza.

Serdecznie zapraszam do udziału:


Regulamin:

1. Aby wziąć udział w konkursie  należy przesłać zdjęcie przedstawiające świąteczną lub noworoczną scenkę z udziałem lalek na email: contactbfashions@gmail.com.

2. Mile widziane będzie umieszczenie powyższego banerka na blogu , Facebooku, czy innej własnej przestrzeni internetowej i podlinkowanie go do tego posta aczkolwiek nie jest to wymóg obowiązkowy.

3.  Zgłoszenia przyjmuję do 6 grudnia 2013, a wyniki ogłoszę w przeciągu tygodnia.

4. Zgłoszenia przyjmuję tylko via email. Linki wrzucone pod postem nie będą brane pod uwagę.

5. Jedna osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Maile z większą liczbą zdjęć nie będą brane pod uwagę.

Powodzenia!


P.S Jeszcze mała zajawka:
 14 komentarzy: Podziel się swoim zdaniem:

 1. O wow. Może wezmę udział. :) Kalendarz ciekawy a inicjatywa fantastyczna :) szkoda, że nie zajrzałam odpowiednio wcześnie, bo pewnie bym się przyłączyła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, czy mi się uda, ale będę się starała wziąć udział.
  Kalendarz wydaje się być super...
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo zainteresował mnie nie tyle kalendarz (niestety nie miałabym gdzie go powiesić i bez większego żalu zrezygnowałam) ile planowany album. Jest tyle pięknych zdjęć, które z radością bym oglądała raz za razem! Tyle lalek, o których nie mam zielonego pojęcia.
  Kalendarz uważam za projekt udany, jedyne małe "ale" (nie był to problem dla pozostałych dziewczyn, więc to może moje osobiste czepialstwo) miałam ze wizerunkami na listopad i październik- zamieniłabym je. Za to zdjęcia były cudowne, wszystkie klimatyczne, dobrze dobrane, fantazyjne. Smutek wielki, że nie można było wykorzystać zdjęć Venus z egzotycznymi kwiatami, ale to już wina krótkiego roku :(
  Naprawdę podziwiałam jak sprawnie i bez przeszkód projekt powstał!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zachwycona tym kalendarzem! Dopiero co był u mnie kurier, a ja wciąż gapię się na zdjęcia :) Dziękuję, że to wszystko zorganizowałaś!
  A i pomysł z konkursem świetny ;] Gdyby nie to, że kalendarz już mam z chęcią wzięłabym udział :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! Jaki fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. o kurczę...jaki śliczny! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiedziałam, że jednorazowe ładne poustawianie lalek na krakowskim spotkaniu to nie jest byle co, ale żeby aż uczcić ten fakt zdjęciem na okładce kalendarza... jestem wzruszona ;)
  Pomysł na konkurs bardzo fajny, ale wiem, że ja akurat kalendarza (mimo że piękny) używać nie będę, więc poczekam tylko na prace i pomysły innych :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wezmę udział, chyba na pewno! :-D Z naszym forum mam taki problem, że długo, długo potrafi mnie nie być, a potem wpadam na kilka dni i znowu nieobecność, przez co skutecznie nie byłam na bieżąco z tym kalendarzem, choć wiedziałam, że coś takiego się dzieje :/

  OdpowiedzUsuń
 9. Jejku! Jaki fajny kalendarz. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hello from Spain: great photos on the calendar. Interesting initiative. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję szybkości w realizacji pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny pomysł! Nie biorę udziału w konkursie, ale życzę wszystkim powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 13. Sliczny kalendarz :) i w ogóle wszystkie ubranka, lalki, genialny blog! Mimo, że jestem nową blogerką chyba wezmę udział w konkursie (chociaż już mało czasu) :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw swoją opinię