Alex Russo VIP doll

. .
Ci, którzy regularnie przeglądają dollsforum wiedzą, że pod odpakowaniu lalki spotkało mnie spore rozczarowanie. Okazało się, że ta śliczna lalka ma dwie lewe nogi...dosłownie. Oczywiście przyszła złość, żal i frustracja. Oczywiście pierwsza myśl - reklamować. Ale jak wiadomo szkopuł jest jeden dość istotny - lala przewędrowała z daleka. Niemniej  pierwszym moim postanowieniem była właśnie reklamacja.

Ale jak dzisiaj wstałam i wzięłam ją do ręki, spojrzałam w te jej przekorne oczy i słodki buziak to cała ta wewnętrzna agresja mi przeszła. Decyzja podjęła się sama - lala zostaje ze mną. Zamierzam udawać że nie jest dwulewonożna;)

Alex jeszcze zapudełkowana:
Tył Alexowego pudełka :Zdjęć nie dużo, bo jak już odkryłam ten fakt, który wcale nie istnieje, to cała wena na fotografowanie mi przeszła. Ale jutro możecie spodziewać się porównania ciałek Disney VIP i fashionistas.

Razem z Alex zamówiłam taki fashionpack:
Disney VIP body, doll clothes, fashionistas dollstand,

9 komentarzy: Podziel się swoim zdaniem:

 1. Ta żółta tunika z kamizelką z fashionpacku jest cudna <3 Lalka także mi się podoba, mimo że (nie)ma dwie lewe nóżki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tam oj tam, w ciuchach nie widać nic ^^ fajne ma pucołowate polisie jak Selena :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dwie lewe nóżki? Nieźle... :D

  OdpowiedzUsuń
 4. hej
  gratuluję lalki , jest śliczna ....oczka i włosy
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz ci los, żeby chociaż dwie prawe, to mogłabyś się pocieszać, że nie wstanie z łóżka lewą nogą. A tak pech, jakby nie patrzeć zawsze lewą nogą wstanie i jak wytrzymasz z taką kapryśnicą?

  OdpowiedzUsuń
 6. @Szara Sowo sama się nad tym zastawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz wielkie serducho - sama nie wiem, czy chciałabym mieć u siebie taką lalkę, zważywszy na to, że dużo kosztuje... :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. @ Aniu - moja pierwsza myśl też była taka.Ale później zaczęłam sobie wkręcać pewne rzeczy (Co oni z nią zrobią, wizja jej twarzy na śmietniku itd.;))Poza tym to będzie wyzwanie, żeby ją zawsze ukazać tak jakby z jej nogami było wszystko ok;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hello from Spain: bad luck with two left feet. Anyway with the clothes she looks great. We keep in touch.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw swoją opinię