Graj muzyko!

. .
Czy ja już kiedyś mówiłam, że uwielbiam przyprzystankowe kioski? Jeśli nie to powiem teraz! Uwielbiam je! Jakiś czas temu w takim sklepiku kupiłam komplet 4 filiżanki, spodki i dzbanuszki za ...5 zł. Komplet jest uniwersalny bo pasuje zarówno dla Barbie ja i dla Gi.

W tym tygodniu wracając z pracy trafiłam na komplet instrumentów za tę samą cenę. W skład wchodziły gitara, tamburyno i saksofon. O ile tamburyno wylądowało od razu w kącie o tyle gitara i saksofon strasznie się Gi spodobały. Co prawda mają koszmarne kolorki, ale myślę, żeby je kiedyś przemalować. Widziałam też komplet z trąbką zamiast saksofonu.Instrumenty nie są co prawda wiernym odwzorowaniem, ale za to wydają prawdziwe dźwięki (pomińmy ich niską wartość artystyczną i jednolitość wydobywanych dźwięków)

Mnie w szczególności spodobał się saksofon. Do tego udało mi się cyknąć rewelacyjną fotkę:

Od razu mówię, że nie brał w tym udziału żaden program graficzny:) Por prostu używam 2 źródeł światła i saksofon rzucił cień w dwie strony tworząc wrażenie dmuchania:)
Powiem wam że oniemiałam jak zobaczyłam to zdjęcie w przybliżeniu...
Już wiadomo, który instrument będzie ulubionym dla Gi:)

Ja w tej chwili siedzę prawdopodobnie w pociągu w drodze na urlop. Chyba właśnie dojeżdżam   do Malborka. W między czasie mam do spełnienia tajemniczą misję w elbąskim L'eclercu! Trzymajcie kciuki, żeby się udało:) Od tego zależy uśmiech na twarzy dwóch osób:)


6 komentarzy: Podziel się swoim zdaniem:

 1. Zdjęcie niesamowite! Ja dzięki pomocy Rudego Królika mam z tego właśnie L'eclerca Debut Barbie ;) Napisz proszę, jak już odwiedzisz ten sklep, jakie cuda tam jeszcze mają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gi wygląda jakby naprawdę grała na saksofonie! :)

  Już się uśmiecham od ucha do ucha! :)
  Jeszcze raz dziękuję! ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze, a wlasnie dzis bylam w Elblagu :-)
  Zdjecia swietne!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Saksofon ponoć jest najbardziej seksownym z instrumentów;) Świetnie wyszło zdjęcie, ileż można zyskać poświęcając trochę czasu na zabawę ze światłocieniem.

  OdpowiedzUsuń
 5. No to trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hello from Spain: I too would like kiosks. I always see interesting things. I also really like your guitar. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń

Zostaw swoją opinię