27. Cytryna

. .
Wiewór: Szobacz Dżi - żnalażłem czytrynkę do naszej szeszji!

Gi: Głuptasku, to nie cytrynka tylko orzeszek! 
Ale masz szczęście orzeszki są bardziej odpowiednie dla wiewiórek niż cytrynki!


11 komentarzy: Podziel się swoim zdaniem:

 1. Haha, wiewiór jest po prostu genialny i jak ładnie szelesczy ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiewiór jest boski....

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello from Spain: the squirrel is wonderful. It seems real. The doll wears a beautiful clothes. The photos are gorgeous. keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne obejście cytryny- zauważyłam, że niektórzy na tym zadaniu polegli i na koniec się wycofali - a Ty - proszę- jaka kreatywna - a wiewiór boski :)

  OdpowiedzUsuń
 5. cóż to za wiewiórka! mała piękność!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiewiór ro pamiątka z gór, wbrew pozorom jest dużo, dużo, dużo starszy od Gi. Przyjechał razem z meblami - nie mogłabym go zostawić na pastwę losu...W końcu to przesłodki wiewiór...

  OdpowiedzUsuń
 7. Natalio, mogłabyś udzielić mi rady? Na stronie www.pullipstyle.com znalazłam śliczną Pullipannę Rche. Podoba mi się bardzo, a ponieważ kosztuje stosunkowo niewiele (98$), zamierzam namówić rodziców aby sprawili mi prezent na Wielkanoc. Chcę ją wykorzystać do szycia ubranek. Czy na tej stronie można to kupić? Czy się opłaca?
  PS. Czy mogłabyś dać poradnik jak uszyć bluzkę dla dowolnej lalki? Przydałby się.Z tego co widziałam nie ma czegoś takiego.
  Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj, że na Pullip Style minimalny koszt wysyłki to 40 dolarów, więc cena lalki w rzeczywistości wyniesie około 560 zł. Przy zakupach o wartości powyżej 60 dolarów może zostać naliczony VAT, cła prawdopodobnie uda się uniknąć. Tak więc łączny koszt może wynieść nawet 600 zł. Oczywiście kwota może się różnić w zależności od kursu dolara na dany dzień. Generalnie PullipStyle to raczej zaufana strona.
   Co do szycia ubranek, to musisz pamiętać, że część właścicieli Pullipów zmienia ciałka na Obitsu, a to inny rozmiar, więc dodatkowy koszt (oczywiście jeśli chcesz szyć na sprzedaż). Ja osobiście swojego Pullipa kupiłam na amerykanos.pl za mniejszą kwotę, ale wtedy był dużo lepszy kurs dolara.

   Poza tym wybierając Pullipa pamiętaj, że starsze modele mają ograniczoną ruchomość oczu. (Tylko mrugają, nie zamykają oczu).

   Usuń
  2. . Ubranek nie chcę szyć na sprzedaż, po prostu, chcę rozwijać umiejętności :). Rche jest z 2012 (ikona przedstawia Iwankę), więc myślę, że oczka działają. Ale jeszcze poszukam. Miło że odpowiedziałaś. Dużo pomogło.

   Usuń
  3. Nie doczytałam wcześniej co to za Pullip :) Ma ciałko typu 4, więc powinna mieć już pełny mechanizm oczu. Gdzieś w połowie typu dokonano zmiany. :)

   Usuń
 8. A co do tutorialu to zapisuję sobie w notatniku pomysłów. Z tym że ostrzec muszę iż lista jest dłuuuga:)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw swoją opinię