Kto pierwszy ten lepszy ale...inni też mają szansę!

. .
Jakiś czas temu przypadkiem, wygrałam prezent niespodziankę na blogu Izabellart. Bloga śledzę od jakiegoś czasu, gdyż pomysły jego autorki bardzo mnie inspirują. Przyznam szczerze, że w ostatnim ferworze zajęć - zapomniałam zupełnie o tej wygranej. Ty milsza była niespodzianka, gdy pewnego ranka przywitała mnie paczka od Pani Izy.

Jej zawartość mnie zachwyciła. Złożyły się nią pojemna kosmetyczka i broszka wykonane przez Panią Izę: śliczności prawda?


Kosmetyczka jest tak pojemna, że doszłam do wniosku, że szkoda mi ją poświęcić na kosmetyki. Jeszcze się pobrudzi czy cuś...Oczywiście znalazła zastosowanie lalkowe...Nie wyobrażacie sobie ile par lalkowych butów pomieści ^^. I duże i małe, i sportowe i wyjściowe... Wszystkie ! i jeszcze trochę...


A jak się już lalka zmęczy mierzeniem tych wszystkich butów, to może sobie przysiąść na chwilę jak na jakiejś designerskiej pufie i podziwiać piękne kwiaty:)


Żeby wam nie było smutno - zgodnie z obietnicą kontynuuję zabawę - zmienię tylko nieznacznie zasady.
Nagrodą są dwa prezenty niespodzianki made by me, które powstaną jak już będę wiedziała jakie lalki posiadają zwycięzcy.

Pierwsza nagroda powędruje do osoby, która pierwsza skomentuje tego posta. Spośród pozostałych komentujących wylosuję drugiego laureata. Dzięki temu każdy z czytelników będzie miał szansę na wygraną:)

Aha, no i oczywiście wygrana zobowiązuje do kontynuowania zabawy w niespodzianki:)

Wyniki będą za jakieś dwa tygodnie, jak się ogarnę trochę z szyciem...:)

Powodzenia!


11 komentarzy: Podziel się swoim zdaniem:

 1. Hello from Spain: congratulations for your gift. I like the bag with those shoes. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że nie mam zdolności krawieckich, z chęcią bym wzięła udział a tak niestety nie mam co zaproponować od siebie... ;-( Życzę szczęścia innym zdolniachom jak Ty! Kosmetyczka bardzo ładna ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne preznety! ten kwiatek z suwaka jest boski!

  OdpowiedzUsuń
 4. Łał,cudowna kosmetyczka i broszka :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Aido, ja nie widzę przeszkód, żebyś mogła wziąć udział w zabawie. Jej kontynuacja może być taką jaką ją stworzysz:)Nie musi to być nic lalkowego, nie musi też być handmade:)Cała frajd z zabaw takich jak ta polega na tym, że co blogger, to inna forma:)

  OdpowiedzUsuń
 6. "...Pisze..." jeszcze nie przegrałeś. Dopiero 1 nagroda została przyznana, a losowanie wciąż przed nami. Jednakże z autorem anonimowego komentarza trudno będzie się skontaktować;)Radziłabym więc choć pseudonim zostawić no i bacznie obserwować posty,żeby nie przegapić wyników;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ha,ha, może coś wymyślę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fakt,Iza szyje fajne ciuszki.Też ją podglądam.
  Kosmetyczka idealna na buciki :),szkoda byłoby ją upaćkać jakimiś mazidłami.
  Kwiatek też śliczny,a u mnie jest tyle zepsutych zamków-trzeba coś skombinować.

  OdpowiedzUsuń
 9. A jak nie mam bloga to tez moge wziasc udzial?

  OdpowiedzUsuń
 10. Każdy może:) Tylko jakiś ślad po sobie trzeba zostawić typu nick:)No i nie przegapić wyników za dwa tygodnie:)No i trzeba wymyślić jakiś sposób na kontynuację zabawy;)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw swoją opinię