Prośba

. .
Jak zapewne zauważyliście szata graficzna bloga uległa zmianie. Stary szablon przestał być czytelny i przejrzysty. Niestety mimo, że przygotowałam szablon wcześniej nie wszystko wygląda tak jak bym sobie tego życzyła. Chodzi mi przede wszystkim o strony, które z jakiegoś powodu wrzucają się w pasek boczny. Postaram się poprawić to w ciągu najbliższych dni, ale na razie zmuszona jestem was prosić o cierpliwość.


Dla przypomnienia - zdjęcie Raquelle naprawiającej "internet". Niestety ja grzebiąc w kodzie bloga nie wyglądam tak uroczo;)

23 komentarze: Podziel się swoim zdaniem:

 1. Wygląd bloga bardzo fajny ;) ja mam ciągle problem z szablonem mojego bloga , raz mi się podoba , a raz nie ... ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na początku lubiłam bardzo swój stary szablon, ale ostatnio zaczął mnie męczyć. Tak to już jest, że się zmieniamy, a w tym i nasze zapatrywanie na te same przedmioty;)

   Usuń
 2. Nie przejmuj się :) Ja chciałam tylko poprawić w jednym miejscu czcionkę , a wszystko się posypało . Dopiero po 5 godzinach grzebania i ustawiania, przypomniałam sobie o zrobionej kopii szablonu .... chyba lepiej późno, niż wcale ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przejmuje się, ale nadal intensywnie grzebię w kodzie;)

   Usuń
 3. Hola, que guapa es, disfrutala mucho.

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny szablon,bardzo przejrzysty! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam, jak chcę coś zmienić muszę czekać na przyjazd córki i siostrzenicy. Jedna dłubie w grafice, druga w sieci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam szczerze że 3 lata temu nie miałam w ogóle pojęcia o blogowaniu. Dwa lata temu umiałam co najwyżej zmienić kolor czcionki. Wszystko uczę się metodą prób i błędów;)

   Usuń
 6. ło matko! jaka zmiana :) będę musiała się przyzwyczaić do innego koloru :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też;) Fiolet to mój ulubiony kolor, ale tamten szablon sprawiał, że trudniej było skupić się na zawartości bloga, poza tym duża ilość elementów graficznych i obrazkowe tło sprawiały, że strona bardzo długo się ładowała.

   Usuń
 7. Hello from Spain. I like the new design of your blog. The photo with Rachel is very expressive. Great. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank You, i tried to make it more clear and modern.

   Usuń
 8. Mam nadzieję, że Raquelle uda się ta naprawa. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, Raquelle jest bardzo sprawnym masterkowiczem;)

   Usuń
 9. Dzień jak codzień - wrzuca się gotowy szablon... i stwierdza, że nie wygląda jak powinien. Jedyny powód, dla którego tak nie lubię w tym dłubać.

  Raquelle wygląda uroczo! Chyba też przydałby jej się komputer (albo i kilka do grzebania XD)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda poziom irytacji jest niebezpiecznie wysoki, ale z drugiej strony gdy już człowiek to ogarnie jakże wielki jest poziom samozadowolenia;)

   Usuń
 10. Nowy szablon bardzo mi przypadł do gustu, bo wydaje mi się o wiele bardziej przejrzysty. Znalazłam nawet świetne wykroje ubranek, o których wczesniej nie miałam pojęcia. (Może źle szukałam). Ja też co chwilę poprawiam coś w wyglądzie bloga i pewnie tak będzie u mnie zawsze... Raquelle, jak zwykle, śliczna. I jaka z niej internautka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest największy komplet jaki ten szablon mógł otrzymać. Już od dłuższego czasu zdawałam sobie sprawę z wad starego szablonu, ale nie mogłam znaleźć takiego formatu jaki by mnie zadowolił. Poza paroma niedociągnięciami obecny szablon jest bliski ideału:)

   Usuń
  2. I się przejęzyczyłam....Komplement oczywiście;)

   Usuń
 11. Trudno mi się przyzwyczajać do zmian, wiec oczywiście brakuje mi tego starego, dobrego szablonu, ale na szczęście ten nowy jest bardzo ładny i przejrzysty.
  Raquelle wygląda bardzo realistycznie, do tego jest jak zawsze śliczna. Bardzo podoba mi się w bojówkach i t-shircie, to zdecydowanie inny (i moim zdaniem lepszy) styl od wszelkich eleganckich sukienek w których zazwyczaj ją widzę.

  OdpowiedzUsuń
 12. jakaż przystojna informatyczka z tej Raquelle, no, no...

  OdpowiedzUsuń

Zostaw swoją opinię