Księga uwag i wniosków

. .
Nie znajdujesz wykroju, który jest Ci potrzebny? Nie rozumiesz czegoś w instrukcji?  Chcesz wiedzieć jakich materiałów/akcesoriów/narzędzi używam?Dręczą Cię takie lub podobne pytania?

Śmiało pytaj w komentarzach lub wyślij maila na adres:


7 komentarzy: Podziel się swoim zdaniem:

 1. znalazłam taką stronke i tam są różne własnoręcznie zrobione meble dla lalek http://mueblesparablythe.blogspot.com/search/label/bed może ci się z przyda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, bardzo fajna stronka, ale ja osobiście preferuję trochę łatwiejsze w obróbce materiały - papier, karton, ewentualnie patyczki do lodów, czy mieszadełka do kawy. Używam takich materiałów, do których nie trzeba specjalistycznych narzędzi - wystarczą nożyczki, farby i dwa kleje: magic i klej na gorąco.
   Tym bardziej jednak podziwiam mebelki z linka. Ja niestety mieszkam w bloku, więc nie dysponuję odpowiednim warsztatem pracy.

   Usuń
 2. mam pytanie: czy ty robisz te jakby pokoje tak na stałe i masz je cały czas ( w jakiś pudełkach , regałach)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku nic nie jest stałe;) Zmieniam zdanie co pięć minut, a dekoracje co parę miesięcy;)

   A tak na poważnie, to mam biały regał przeznaczony na lalkowe mebelki. Są to cztery półki, na których eksponuję to co akurat obecnie mi się podoba, ale do robienia zdjęć mam osobne dioramki - składane. W regale nie da się zrobić okna, a ja bardzo lubię efekt światła wpadającego przez nie - dodaje realizmu. Resztę mebelków trzymam w kartonach, ale nie ma tego wiele, bo większość mebelków po pewnym czasie puszczam w świat.

   Usuń
 3. Przepiękne zdjęcia, ubranka... poprostu wszystko! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super artykuł. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw swoją opinię